UBE Talent krepšinio stovykla 2022

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Tai išskirtinė individualių įgūdžių formavimo stovykla vykstanti Kaune, krepšinio mokykloje "Žalgiris". Kviečiame registruotis berniukus ir mergaites nuo 10 metų amžiaus.

Apie stovyklą.

Šiuolaikiniame krepšinyje vienas svarbiausių komponentų yra individualus meistriškumas – žaidėjo psichologija, ištvermė, sprendimų priėmimas, todėl ypatingai džiaugiamės jog vienas geriausių individualaus meistriškumo trenerių pasaulyje Mihai Raducanu dirbs visose trijose stovyklos pamainose. Treneris Mihai turi daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje ir nuolatos dirba su aukščiausio lygio NBA, NCAA žaidėjais. Prie Mihai prisijungs ir mums gerai pažįstamas fizinio rengimo treneris Stanislovas Grincevicius, kuris šiuo metu dirba Get Better krepšinio akademijoje Čekijoje. Stovyklos dalyviai turės unikalią galimybę sportuoti pagal JAV (NCAA ir NBA) treniruočių standartus, išbandyti naujausias krepšinio tendencijas atitinkančius pratimus, kurie padės pagerinti kiekvieno dalyvio individualų meistriškumą.

ube mihai love

Šią vasarą organizuojamos 3 stovyklos pamainos

Treniruotės vyks nuo pirmadienio iki penktadienio šiomis datomis 
(registruojantis keliose pamainose taikomos nuolaidos):

I pamaina:

Liepos 11 – 15

Coach:
Mihai Raducanu ir Misha Horsey

II pamaina:

Liepos 18 – 22

Coach:
Julian Betko ir Misha Horsey

III pamaina:

Liepos 25 – 29

Coach:
Carlos Frade ir Misha Horsey

Mihai Raducanu:
Individualių įgūdžių treneris

Mihai Teaches

Misha horsey:
Individualių įgūdžių trenerĖ

Misha UBE

Misha yra individualių įgūdžių trenerė ir jau 8-us metus dirba su vidurinių mokyklų bei universitetų žaidėjais Amerikoje.
Per šį laikotarpį Misha paruošė 20 žaidėjų, kurie pasiekė NCAA universitetų lygi.
Taip pat treniravo 5-ias krepšininkes, kurios šiuo metu žaidžia profesionaliai WNBA lygoje ir Europoje.
Misha mūsų stovykloje bus visas 3 savaites ir nekantrauja su visais susipažinti!

Carlos Frade:
Individualių įgūdžių trenerĖ

Carlos Frade

Carlos Frade – tai Eurolygos klubo „Alba Berlin“ įgūdžių tobulinimo treneris iš Ispanijos. Per savo ilgametę karjerą jis yra treniravęs daugelį NBA ir Eurolygos žaidėjų: Edy Tavares, Luke Sikma, Franz Wagner. Taip pat vienas iš jų yra Lietuvos Rinktinės žaidėjas – Marius Grigonis. Labai džiaugiamės galėdami šią neeilinę galimybę pasiūlyti jums. Carlos pagrindinio trenerio rolę užims 3-ią pamainą, liepos 25-29 dienomis.

Julian Betko:
Individualių įgūdžių trenerĖ

Julian Betko yra “Get Better Academy” Čekijoje įkūrėjas ir pagrindinis treneris. GBA laimėjo daugelį šalies čempionatų ir per pastaruosius 8 metus daugiau kaip 60 akademiją baigusių žaidėjų persikėlė rungtyniauti į NCAA arba profesionalų krepšinį. Per savo karjerą Julianas dirbo su tokiais žaidėjais kaip Davis Bertans (Dallas Mavericks), Janis Strelnieks (Žalgiris) ir daugeliu kitų profesionalų bei NCAA žaidėjų. Jis taip pat atstovavo prestižiniam Butlerio universitetui, kurį tuo metu treniravo ilgametis Bostono „Celtics“ strategas Brad Stevens. Julianas iš šio krepšinio genijaus perėmė begalo daug svarbių krepšinio detalių, kurias yra pasiruošes perduoti jums!

Aivaras Pranckevičius:
fizinio rengimo treneris

Aivaras Pranckevičius – fizinio rengimo treneris. Aivaras yra gerai žinomas treneris Lietuvoje, jis šį sezoną praleido Jonavos „CBet“ klube kuris užėmė 4-tą vietą LKL reguliariajame sezone. Per savo karjerą Aivaras yra dirbęs su tokiais žaidėjais kaip Tomas Dimša, Regimantas Miniotas, Eigirdas Žukauskas, Tadas Klimavičius ir kitais. Taip pat prieš keletą metų jis treniravo garsiuosius brolius Ballus kurie tuo metu žaidė Lietuvoje.
Aivaras mūsų stovykloje bus visas 3 savaites ir nekantrauja su visais susipažinti!

Schedule & Workouts

Treniruotės vyks du kartus per dieną - ryte ir vakare

Rytinėse treniruotės bus daugiau akcentuojama fizinis pasirengimas, bet tuo pačiu įtraukiant krepšinio elementus. Vakarinės treniruotės bus pilnai koncentruotos į krepšinio elementus.  

ube women 2 ball

Vakarinėse treniruotėse bus tobulinama:

Stovyklos vieta
Kauno krepšinio mokykla “Žalgiris”, Pašilės gatvė 41

Apgyvendinimas
Kauno Technologijos Universiteto bendrabutis, A.Purėno g. 20.

Maitinimas 
bus tiekiamas į Kauno Žalgirio krepšinio mokyklą, kur bus įrengta atskira vieta valgymui.

Vietos rezervacija

Nepraleisk progos padirbėti su šiais puikiais specialistais ir tapti geresniu žaidėju

1 PAMAINA

230 tik treniruotės
  • Su gyvenimu/maitinimu – 370 EUR

2 PAMAINOS

440 tik treniruotės
  • Su gyvenimu/maitinimu – 720 EUR

3 PAMAINOS

640 tik treniruotės
  • Su gyvenimu/maitinimu – 1060 EUR