Sporto stipendijos JAV

UBE Talent
Camp 2021

Ką Mes Darome

UBE Talent - tai sporto konsultacijų agentūra, padedanti jaunimui išvažiuoti mokintis į vidurines mokyklas bei universitetus JAV.

Kaip Mes Padedame

Padedame surinkti Jūsų mokslo ir sporto pasiekimų informaciją. Reklamuojame ir siūlome Jus daugybei JAV mokyklų, su kuriomis bendradarbiaujame

Kodėl JAV

Puikiai subalansuota mokslo ir sporto sistema JAV gali pasigirti vienintele sistema pasaulyje, kur aukščiausio lygio sportas ir mokslas yra lengvai suderinami.

Apie Mus

UBE Talent - tai sporto konsultacijų agentūra, padedanti jaunimui išvažiuoti mokintis į vidurines mokyklas bei universitetus JAV. Mes esame išsilavinę ir diplomuoti buvę krepšininkai turintys daugiametę žaidimo patirtį JAV ir Europoje. JAV baigėme vidurines mokyklas ir atstovavome vienus geriausių Amerikos universitetų NCAA lygoje. Kadangi mes turėjome tokią išskirtinę galimybę įgyti puikų išsilavinimą ir žaisti aukščiausiame lygyje Amerikoje, norime padėti tai įgyvendinti ir kitiems jauniems sportininkams. Jungtinėse Valstijose praleidome daugiau nei 10 metų, taigi patys esame patyrę, įvertinę ir sukaupę daug žinių apie JAV krepšinio pasaulį. Bendradarbiaujame su labai dideliu skaičiumi vidurinių mokyklų, koledžų ir universitetų krepšinio trenerių. Mes patys esame ir JAV, ir Lietuvoje, todėl padedame ne tik ruošiantis išvykimui į JAV, bet ir atvykus į pasirinktą mokyklą.

Sėkmės Istorijos

Sekite UBE Talent naujienas mūsų Instagram paskyroje!

Atsiliepimai

“Esu labai patenkintas savo mokykla ir gailiuosi, kad neatvažiavau į savo mokyklą būdamas dešimtoku, nes tai būtų palengvinę koledžo paieškas. Sporto sąlygos yra suteiktos pačios geriausios. Turiu pagrindinį trenerį ir keturis asistentus, kurie turi savo darbą ir rūpinasi kiekvienu iš savo auklėtiniu.”
Edvinas R.
“UBE Talent personalo darbą galiu vertint 10 balų iš 10 galimų, t. y. profesionalumas, kompetencija, aiškumas pasiūlymuose, reikalo supratimas, matomos pastangos spręsti problemas ir teigiamas galutinis rezultatas.”


Audrius S.
“Kadangi buvo galimybė nuskristi į JAV ir pamatyti kur studijuos sūnus sekančius 4 metus, tai pranoko visus mūsų lūkesčius - sąlygos sportuoti ir mokytis idealios!!! Jis mums sakė, kad gerai, bet kad taip gerai - nesitikėjom.”
Aušra Ž

Nuo Ko Pradėti?