Populiariausia krepšinio stovykla Lietuvoje

UBE Talent vasaros krepšinio stovyklos

2014-ų metų vasarą suorganizavome pirmąją UBE Talent vasaros krepšinio stovyklą Kaune ir ji kiekvienais metais augo bei sulaukė vis didesnio susidomėjimo. Pirmus dvejus metus stovykla buvo skirta vaikams bei jauniems krepšininkams, tačiau nuo trečios stovyklos gyvavimo vasaros, mes dar labiau išsiplėtėme bei suteikėme galimybę profesionaliems krepšininkams sportuoti bei tobulėti aukščiausiu lygiu savo tarpsezoniais. Praėjusią vasarą sulaukėme stovyklautojų net iš 10 skirtingų valstybių (Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Airijos, Anglijos, Italijos, Serbijos, Prancūzijos, Ukrainos, ir JAV), todėl džiaugiamės tokiu didžiuliu susidomėjimu bei puikiais atsiliepimais ne tik jaunimo, bet ir profesionalų tarpe.
UBE Talent vasaros stovyklos garsėja savo profesionalumu, intensyvumu bei aukščiausio lygio specialistų darbu. Stovyklos metu daugiausia dėmesio skiriame individualaus meistriškumo lavinimui bei fiziniam ir psichologiniam pasiruošimams. Stovyklautojai visada paskirstomi į skirtingas grupes pagal amžių bei žaidimo lygį.
Šių 2019-ų metų UBE Talent vasaros krepšinio stovykla bus jau šeštoji ir pirmą kartą per stovyklos gyvavimo laikotarpį bus organizuojama dviejuose skirtinguose miestuose: pirmą kartą Palangoje ir kaip įprasta- Kaune! Stovykla šiemet vyks 4 pamainomis:

1 pamaina Palangoje (CJ Scott, Tom Parker): Liepos 8-12

2 pamaina Palangoje( Julian Betko, CJ Scott): Liepos 15-19

3 pamaina Kaune(Mihai Raducanu, Tom Parker, Andrew Spruill): Liepos 22-26
4 Pamaina Kaune(Mihai Raducanu, Tom Parker, Andrew Spruill): Liepos 29-Rugpjūčio 2

ube camps

Nuo pat pirmosios vasaros, pagrindinis stovyklos treneris yra Mihai Raducanu, puikiai žinomas individualaus meistriškumo specialistas, treniruojantis jaunimą bei profesionalius krepšininkus visame pasaulyje. Mihai yra No Limit Performance . Mihai yra No Limit Performance įkūrėjas. Nuo pat “UBE Talent” krepšinio stovyklos pradžios jis atvyksta kiekvieną vasarą į Lietuvą vesti treniruotes mūsų organizuojamoje stovykloje.