UBE Talent krepšinio stovykla po metų pertraukos sugrįžta!

Tai išskirtinė individualių įgūdžių formavimo stovykla vykstanti Kaune, krepšinio mokykloje "Žalgiris". Kviečiame registruotis berniukus ir mergaites nuo 11 metų amžiaus.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Apie stovyklą

Šiuolaikiniame krepšinyje vienas svarbiausių komponentų yra individualus meistriškumas – žaidėjo psichologija, ištvermė, sprendimų priėmimas, todėl ypatingai džiaugiamės jog vienas geriausių individualaus meistriškumo trenerių pasaulyje Mihai Raducanu dirbs visose trijose stovyklos pamainose. Treneris Mihai turi daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje ir nuolatos dirba su aukščiausio lygio NBA, NCAA žaidėjais. Prie Mihai prisijungs ir mums gerai pažįstamas fizinio rengimo treneris Stanislovas Grincevicius, kuris šiuo metu dirba Get Better krepšinio akademijoje Čekijoje. Stovyklos dalyviai turės unikalią galimybę sportuoti pagal JAV (NCAA ir NBA) treniruočių standartus, išbandyti naujausias krepšinio tendencijas atitinkančius pratimus, kurie padės pagerinti kiekvieno dalyvio individualų meistriškumą.

ube camps

Šią vasarą organizuojamos 3 stovyklos pamainos

Treniruotės vyks nuo pirmadienio iki penktadienio šiomis datomis (registruojantis keliose pamainose taikomos nuolaidos):

I pamaina:

Liepos 12 – 16

Mihai Raducanu ir Stanislovas Grincevicius

II pamaina:

liepos 19 – 23

Mihai Raducanu, Anthony Susnjara, Steve Sir ir Stanislovas Grincevicius

III pamaina:

liepos 26 – 30

Mihai Raducanu, Anthony Susnjara ir Stanislovas Grincevicius

Treneriai:

Mihai Teaches
Mihai Raducanu
Individualių įgūdžių treneris

Mihai yra buvęs NCAA D1 Coastal Carolina universiteto krepšininkas. Pabaigęs universitetą savo aistrą krepšiniui išreiškė įkurdamas „No Limit Performance Basketball“ kompaniją ir pradėjęs individualiai treniruoti ir ruošti krepšininkus. Mihai yra patyręs, kūrybingas ir smalsus savo srities ekspertas. Jis yra sukaupęs didžiulę individualių krepšinio savybių tobulinimo patirtį ir yra dirbęs su daugeliu NCAA universitetų ir profesionalių žaidėjų. Mihai bendradarbiauja su garsiausiu individualaus meistriškumo treneriu visoje Amerikoje, Ganonu Bakeriu. Būtent „No Limit Performance Basketball“, yra Ganon Bakerio padalinys Kanadoje. Mihai yra nuolatos kviečiamas į įvairias vaikų krepšinio stovyklas visose Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje, taip pat kviečiamas į daugelį NCAA universitetų individualiai treniruoti jų žaidėjus. Didžiąją metų dalį Mihai praleidžia darbuodamasis su Ganon Baker’iu jų treniruočių bazėje Floridoje. Džiaugiamės, kad po metų pertraukos Mihai vėl sugrįžta į Lietuva darbuotis UBE Talent stovykloje.

Stan
Stanislovas Grincevicius
Fizinio rengimo treneris

Stanislovas yra vienas perspektyviausių ir inovatyviausių fizinio rengimo trenerių Europoje, kuris turi didelį teorinių ir praktinių žinių bagažą. Šiuo metu jis yra atsakingas už Get Better akademijos krepšininkų ruošimą. Praeityje Stanislovas yra dirbęs Vitorios Baskonia klube, kur individualiai dirbo su daug aukšto lygio žaidėjų, tarp kurių buvo Tadas Sedekerskis, Tornike Shengelia.

Anthony
Anthony Susnjara
Australijos rinktinės trenerio asistentas

Anthony – buvęs profesionalus krepšininkas, šiuo metu dirbantis Australijos vyrų rinktinės trenerių štabe ir vykdantis individualias treniruotes Los Andžele. Jis nuolat dirba su tokiais NBA krepšininkais kaip Aaron Baynes, Thon Maker ir kiti.

Steve Sir
Steve Sir
Metimo specialistas

Steve – buvęs profesionalus krepšininkas, NCAA tritaškių taiklumo rekordininkas (NCAA karjeros tritaškių pataikymas – 46.8%). Steve yra metimo specialistas, kuris didžiausią dėmesį skiria metimo technikai, kojų darbui, psichologiniam pasiruošimui ir pasitikėjimui. Steve nuolatos dirba su profesionalais žaidzianciais NBA ir Eurolygoje.

Tvarkaraštis

Treniruotės vyks du kartus per dieną - ryte ir vakare

Rytinėse treniruotės bus daugiau akcentuojama fizinis pasirengimas, bet tuo pačiu įtraukiant krepšinio elementus. Vakarinės treniruotės bus pilnai koncentruotos į krepšinio elementus.  Taip pat kelis kartus per savaitę bus vykdomi jogos užsiėmimai.

Vakarinėse treniruotėse bus tobulinama:

Stovyklos vieta

Kauno krepšinio mokykla “Žalgiris”, Pašilės gatvė 41

Apgyvendinimas

Kauno Technologijos Universiteto bendrabutis, A.Purėno g. 20.

Maitinimas
 

bus tiekiamas į Kauno Žalgirio krepšinio mokyklą, kur bus įrengta atskira vieta valgymui.

Vietos rezervacija

Nepraleisk progos padirbėti su šiais puikiais specialistais ir tapti geresniu žaidėju

1 PAMAINA

230 tik treniruotės
  • Su gyvenimu/maitinimu – 370 EUR

2 PAMAINOS

440 tik treniruotės
  • Su gyvenimu/maitinimu – 720 EUR

3 PAMAINOS

640 tik treniruotės
  • Su gyvenimu/maitinimu – 1060 EUR